fbpx

Chcesz by Twoja budowa domu na Dolnym Śląsku przebiegła bez niespodzianek? Zobacz, jak nie dać się zaskoczyć nietypowymi i nieplanowanymi kosztami podczas budowy Twojego domu marzeń.

  1. Okna – rozszalowanie stropu to najlepszy moment na zamówienie okien. Upewnij się, że nie będzie przez to opóźnień (na wyprodukowanie okien zwykle czeka się od 6 do 8 tygodni).
  2. Dach – zwróć uwagę, aby materiał używany do pokrycia dachu miał gwarancję nie mniejszą niż 20 lat oraz przejrzyste warunki reklamacji.
  3. Instalacja elektryczna – upewnij się,  że przed odbiorem instalacji elektrycznej jest skończony biały montaż, aby móc wykonać pomiary elektryczne potrzebne do odbioru budynku.
  4. Montaż balustrad w oknach czy na balkonach – warto omówić z firmą budowlaną przed rozpoczęciem prac elewacyjnych, w jaki sposób będą montowane balustrady na piętrze budynku, aby w późniejszym etapie nie zniszczyć już wykonanej pracy. Pamiętaj! Brak balustrad uniemożliwi odbiór budynku do użytkowania.

Chcesz poznać więcej zagadnień, na które warto zwrócić uwagę? Zapraszamy do kontaktu! Wiemy jak działa sprawna budowa domu.


Zobacz inne wpisy w naszej bazie wiedzy!