fbpx

O firmie

Nasze wieloletnie doświadczenie, zrealizowane inwestycje oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w zakresie budowy domów jednorodzinnych.

Za cel stawiamy sobie obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz kompleksową realizację założonych celów.

Dzięki współpracy z wieloma hurtowniami oraz renomowanymi producentami, gwarantujemy Klientom wysoką  jakość produktów w atrakcyjnych cenach.

Współpracujemy z klientem na każdym etapie budowy zawsze służąc fachowym wsparciem.

Naszymi referentami są zadowoleni i usatysfakcjonowani Klienci, którzy mieszkają w domach wybudowanych przez nas wraz z rodzinami.

Pomagamy naszym klientom zaoszczędzić cenny czas załatwiając szereg formalności około budowlanych.

Budowa domu zgodnie ze sztuką budowlana zawsze przynosi wymierne efekty w postaci zdrowych, ekologicznych, energooszczędnych domów będącym produktem najwyższej jakości.

Dlaczego my?

Od lat zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Wielu inwestorów doceniło już nasze starania, fachowość i dbałość o szczegóły, co jak sami twierdzą, trudno odnaleźć w ofertach konkurencji.

Naszym celem jest nie tylko budować, ale także dać poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad prowadzonymi pracami. Dbamy o spokojny sen naszych inwestorów troszcząc się o zachowanie najlepszej relacji ceny do jakości używanych przez nas materiałów.

W tym zakresie od dawna współpracujemy z hurtownią Polskich Składów Budowlanych i uzyskane tam rabaty na zakupione materiały mają znaczny wpływ na jakość używanych przez nas produktów. Ponadto w słowie „kompleksowa” zawiera się również nadzór i kierownik budowy co znacznie ułatwia płynne wykonywanie i odbieranie kolejnych etapów budowy, prowadzenie dziennika budowy, odbiorów technicznych itd.

Rodzinna atmosfera, profesjonalizm połączony z ogromną pomysłowością i wiedzą techniczną oraz rzetelność to dla wielu (jak dotąd) niespotykane zestawienie cech i atutów firmy budowlanej.

Zapraszamy Państwa do biura naszej firmy na spotkanie przy pysznej kawie w spokojnej atmosferze, podczas którego potwierdzimy naszą fachowość i gotowość służenia Państwu pomocą podczas budowy wymarzonego domu.

Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2021
Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2020
Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2019
Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2018