O firmie

Nasze wieloletnie doświadczenie, zrealizowane inwestycje oraz wykwalifikowana kadra sprawiają,
że jesteśmy godnym zaufania partnerem w zakresie budowy domów jednorodzinnych.

Za cel stawiamy sobie obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz kompleksową realizację założonych celów.

Współpracujemy z klientem na każdym etapie budowy zawsze służąc fachowym wsparciem.

Pomagamy naszym klientom zaoszczędzić cenny czas załatwiając szereg formalności około budowlanych.

Dzięki współpracy z wieloma hurtowniami oraz renomowanymi producentami, gwarantujemy Klientom wysoką  jakość produktów w atrakcyjnych cenach.

Naszymi referentami są zadowoleni i usatysfakcjonowani Klienci, którzy mieszkają w domach wybudowanych przez nas wraz z rodzinami.

Budowa domu zgodnie ze sztuką budowlana zawsze przynosi wymierne efekty w postaci zdrowych, ekologicznych, energooszczędnych domów będącym produktem najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!

Dlaczego my?

Od lat zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Wielu inwestorów doceniło już nasze starania, fachowość i dbałość o szczegóły, co jak sami twierdzą, trudno odnaleźć w ofertach konkurencji.

Naszym celem jest nie tylko budować, ale także dać poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad prowadzonymi pracami. Dbamy o spokojny sen naszych inwestorów troszcząc się o zachowanie najlepszej relacji ceny do jakości używanych przez nas materiałów.

W tym zakresie od dawna współpracujemy z hurtownią Polskich Składów Budowlanych i uzyskane tam rabaty na zakupione materiały mają znaczny wpływ na jakość używanych przez nas produktów. Ponadto w słowie „kompleksowa” zawiera się również nadzór i kierownik budowy co znacznie ułatwia płynne wykonywanie i odbieranie kolejnych etapów budowy, prowadzenie dziennika budowy, odbiorów technicznych itd.

Rodzinna atmosfera, profesjonalizm połączony z ogromną pomysłowością i wiedzą techniczną oraz rzetelność to dla wielu (jak dotąd) niespotykane zestawienie cech i atutów firmy budowlanej.

Zapraszamy Państwa do biura naszej firmy na spotkanie przy pysznej kawie w spokojnej atmosferze, podczas którego potwierdzimy naszą fachowość i gotowość służenia Państwu pomocą podczas budowy wymarzonego domu. 

Ciągle się szkolimy i otrzymujemy liczne wyróżnienia

Telefon 2016

Telefon 2016

Telefon 2016

Telefon 2016

Budma 2017

Budma 2017

Oferteo Najlepsi 2017

Najlepsi 2017

Oferteo Najlepsi 2018

Najlepsi 2018