fbpx

Referencje

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Energo House. Nasza współpraca obejmowała etap od pomocy w doborze konkretnych rozwiązań przed etapem podpisania umowy, do stanu developerskiego. Budowa przebiegła bardzo sprawnie zarówno czasowo jak i pod kątem wykonania kolejnych etapów i dopilnowywanej przez Energohouse jakości. Była to nasza pierwsza przygoda budowlana i cieszymy się, że zdecydowaliśmy się zaufać właśnie temu wykonawcy bo uniknęliśmy niemiłych niespodzianek i trudności wynikających z braku doświadczenia i wiedzy w temacie. Wszyscy podwykonawcy również bardzo fachowi i rzetelni. Polecamy szczerze!

Marta Małkowska

rubynowa(malpa)gmail.com

Gorąco polecam usługi firmy Energo House – ogromne doświadczenie, ciekawe pomysły, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Świetna obsługa i indywidualne podejście do klienta – współpraca przy budowie domu przebiegała super, wszystko odbywało się bezstresowo, spokojnie i bez jakichkolwiek problemów w bardzo miłej atmosferze. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim i jeśli mieliśmy jakiekolwiek pytania – wszystko dokładnie było wyjaśniane. Polecam!

Agnieszka Bednarz

Polecam firmę Energo House. Jestem kobietą i nie znam się na budowie, a podejście Pana Tomasza było bardzo profesjonalne. Wytłumaczył mi wszystko tak, bym zrozumiała to jako kobieta. Budowa już jest na ukończeniu i już nie mogę się doczekać jak będę siedzieć w ogródku, pić kawę i podziwiać mój domek.

Izabela Szczuraszek

Szczerze to fachowcy, którym zaufałem w sprawie doradztwa oraz realizacji domu i zdecydowanie spełnili moje oczekiwania. Budowa bez opóźnień, a dokładność p. Tomasza aż mnie zaskoczyła. Zdecydowani warci swoich stawek. Polecam.

Piotr Baranowski

studio@graffix.pl, tel 514 999 666

Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2021
Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2020
Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2019
Najlepsi wśród firm budowlanych we Wrocławiu 2018