fbpx

Wysyłasz do firm budowlanych zapytania o wycenę budowy Twojego wymarzonego domu i chcesz mieć pewność, że otrzymana wycena jest kompletna i rzetelna? Zastanawiasz się, jakie informacje są niezbędne do precyzyjnej wyceny budowy?

Oto kroki, przez które przechodzimy, aby dokonać rzetelnej wyceny budowy Twojego domu:

1. Opis zakresu prac: wysyłamy do Ciebie listę pytań o kluczowe kwestie dotyczące stanu zeru, stanu surowego otwartego, stanu deweloperskiego, instalacji wewnętrznych, źródła ciepła, itd.

2. Wybór rozwiązań technicznych oraz producentów materiałów: na podstawie Twoich informacji dobieramy rozwiązania techniczne najbardziej optymalne pod względem technologicznym i kosztowym.

3. Wycena: kalkulację robimy uwzględniając racjonalizację kosztów przy zachowaniu jak najlepszej jakości materiałów i technologii.

4. Ustalenie metod finansowania: do Ciebie dopasowujemy najkorzystniejszy sposób finansowania – ilość transz i ich poszczególne wysokości.

5. Harmonogram prac i płatności: przedstawiamy Ci konkretne terminy rozpoczęcia poszczególnych etapów budowy oraz idących za tym płatności.

6. Rezerwacja materiałów: rezerwujemy lub kupujemy wszystkie materiały potrzebne do realizacji Twojej inwestycji.

7. Podpisujemy umowę na budowę Twojego domu, gdzie koszt budowy jest stały i nie zmienia się do końca trwania inwestycji. Dzięki temu nie przekroczysz założonego budżetu i będziesz mieć pełną kontrolę nad wydatkami.

Zapraszamy do rozmowy, aby wspólnie omówić poszczególne punkty wyceny. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wycena jest kompletna i żadne dodatkowe koszty Cię nie zaskoczą.

Pamiętaj: Energo House gwarantuje stałą cenę budowy domu, to znaczy, że określony w umowie budżet nie zmienia się do końca budowy.

Potrzebujesz więcej informacji? Porozmawiajmy!


Zobacz inne wpisy w naszej bazie wiedzy!