Tanie domy

 • Delicja

  Projektowany obiekt to budynek mieszkalny jednorodzinny na planie wieloboku, przykryty dwuspadowym dachem o nachyleniu 25o. Wysokość budynku to 5,7 m. Budynek posiada miejsce na kominek oraz kotłowinie na paliwo stałe, jedną łazienkę, trzy pokoje oraz obszerny salon połączony z kuchnią i spiżarką.

  Czytaj więcej
 • Gerda

  To nowoczesny dom, który ucieszy inwestorów posiadających wąską działkę. Parterowy projekt domu Gerda przeznaczony jest dla 3-4-osobowej rodziny. Układ pomieszczeń podzielono na część ogólną i prywatną. W części ogólnej znajduje się wiatrołap z przejściem przez hall do otwartej przeszczeni salonu z jadalnią i kuchnią. Z kuchni dostępne jest pomieszczenie gospodarcze. Możliwe jest również zamknięcie kuchni. Część prywatną składa się z korytarza i dostępnej z niego łazienki oraz dwóch obszernych sypialni.

  Czytaj więcej
 • Karina I

  Dom parterowy, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny . Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnia i kuchnią, spiżarnia, toaleta, trzy sypialnie, lazienka oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłem grzewczym. Z hallu istnieje możliwość wejścia na obszerny strych schodami schowanymi w stropie.

  Czytaj więcej