Styropian w płynie

Jako jedna z niewielu firm budowlanych w Polsce, przy budowie domów energooszczędnych korzystamy z rozwiązania austriackiej firmy Thermotec. To najnowsza metoda uzupełniania elementów styropianowych – „styropian w płynie”, „ciekły styropian”,  „styropian w proszku”, czy nawet „masa styropianowa”. Idea jest jedna – chodzi o szczelne uzupełnienie newralgicznych punktów w izolacji budynku, tak by ciepło nie uciekało na zewnątrz.

Gdzie to kupić?

Budujemy domy energooszczędne i zastosowanie styropianu w płynie jest u nas standardem na każdej budowie. Działamy na terenie Dolnego Śląska.

Jeśli budujesz już dom w innej części Polski- zapraszamy do zamówienia produktu mailowo w naszej firmie. 

137zł brutto – 1 worek 0,2 m3

Zamówienia przyjmujemy na biuro@energohouse.com 

Wystawiamy faktury VAT. Dostawa kurierem.

Dowiedz się więcej!

Z uwagi na swój kształt i rodzaj materiału, płyty styropianowe można ułożyć precyzyjnie tylko do pewnego stopnia – zawsze pojawi się jakaś szczelina w miejscu zejścia płyt, prowadzenia instalacji itd.

Thermotec- styropian w płynie. Rozwiązanie praktyczne w budowie domu

Aby zwiększyć precyzję i dokładność izolacji ceplnej posadzek wszystkie szczeliny techniczne oraz elementy wymagające wypełnienia są uzupełniane styropianem w formie płynnej który po zastygnięciu staje się jednolitą częścią izolacji termicznej posadzek.

Zobacz poniżej naszych fachowców w akcji!